“Vaji i Farave te Lajthise, trajtuesi Ideal per floket e ngjyrosur dhe te ashper “

Vaji i Lajthisë Ideal për Shëndetin Tuaj, 100% Pure, Natyral, i Presuar në të ftohtë dhe i pa Rafinuar, vetem tek Oneva Lider ne Cilesi .

Përmban vitaminat A, B1, B2, B3, B5, B6, B9, E (të cilat njihen për vetitë e tyre rinuese si antioksidantë të fuqishëm), Omega 6, Omega 9,  biotinë, acid folik, acid linoleik, zink, kalcium, magnez, hekur, kalium, proteina, karbohidrate, minerale esenciale, etj.

Vaji i Lajthisë ,  eshte ideal per trajtimin e flokeve te ngjyrosur dhe te ashper , pasi ruan ngjyren e flokut , u jep  atyre butesi dhe shkelqim si dhe i ruan nga demtimi i rrezeve te diellit.Gjithashtu stabilizon skaplin duke hequr zbokthin dhe irritimin qe ju ka shkaktuar coloruesi i flokeve.

Shendeti dhe Bukuria Juaj Nen Perkedheline e Natyres …

Sekretet e Natyres