UNDER EYE CREAM

 

Sekretet e Natyrës prezanton një kombinim professional të mbi 8 përbërësve100 % natyral, me bazë vajin e farave të Rrushit dhe Patchoulin, për rrudhat dhe rrathët e nxirë e të fryrë poshtë syve.

 

VETITЁ :

  • Ushqen lëkurën në mënyrë ideale
  • Ka veti të forta antioksiduese
  • Largon të nxirat dhe të fryrat poshtë syrit që shkaktohen nga mungesa e ushqyerjes së zonës
  • Përkëdhel në mënyrë 100 % Natyrale lëkurën tuaj delicate

 

 

Përgatitur në mënyrë artizanale nga Farmaciste Eriona

Formulë me 0 Kimikat

100 % Natyrale