Summer Set

Seti i Verës – SUMMER SET
…. Produkte artizanale me O Kimikate nga Farmaciste Eriona….
Keni bërë gati valixhet për pushimet e verës, por ju mungon diçka…
Për ju dhe familjen tuaj mendon ‪#‎Sekretet_e_Natyres‬
Për një verë nën Freskinë e Natyrës #Sekretet_e_Natyres sjell për ju Setin e verës SUMMER SET :
• Kremi BYE BYE SUN që mundëson mbrojtje nga dielli 97 % (30SPF) me përmbajtje aloe vera, kokos, susam etj , mund të përdoret për të gjithë familjen për trupin dhe fytyrën.
• Vaji me efekt nxirje Tanning Oil që përmban ( vaj karrote, vaj bajame, shafran,vaj arre, lajthije etj ) i mundëson lëkurës suaj ngjyrën që ju dëshironi duke e ushqyer maksimalisht me vlera pafund.
• Buzz Off Balm dhe Buzz Off Oil me përmbajtje Palmarosa, Livando, Cittronnelle etj ju siguron qe ti mbani larg mushkonjat sidomos për të vegjlit tuaj.
<3 SUMMER SET <3 Që vera juaj të jetë e bukur si dielli dhe e freskët si uji …
Kremi BYE BYE SUN (125ml): 2 200 Lekë
Tanning Oil (100ml): 1 800 Lekë
Kremi Bye Bye Sun+Tanning Oil nga 4 000 në 3 500 Lekë
Buzz Off Balm: 500 Lekë
Buzz Off Oil: 500 Lekë
Buzz Off Set: nga 1000 në 900 Lekë
Sekretet e Natyrës,
Shëndeti dhe Bukuria juaj nën Përkëdhelinë e Natyrës …