Summer Set

Keni bërë gati valixhet për pushimet e verës, por ju mungon diçka…

Për ju dhe familjen tuaj mendon ‪#‎Sekretet_e_Natyres‬ 🙂 🙂

Për një verë nën Freskinë e Natyrës #Sekretet_e_Natyres sjell për ju Setin e verës SUN :

• Kremi BYE BYE SUN që mundëson mbrojtje nga dielli 97 % dhe me përmbajtje aloe vera, kokos etj , mund të përdoret për të gjithë familjen.
• Vaji me efekt nxirje Tanning Oil që përmban ( vaj karrote, vaj bajame, shafran etj ) i mundëson lekurës suaj ngjyrën që ju dëshironi.
• Buzz Off Balm dhe Buzz Off Oil me përmbajtje Palmarosa, Livando, Cittronnelle etj ju siguron qe ti mbani larg mushkonjat ose efekt qetësimi në rast pickimi .

<3 SETI SUN <3 Që vera juaj të jetë e bukur si dielli dhe e freskët si uji …

Setin në komplet e përfitoni nga çmimi 5000 me vetëm 4300 lekë 🙂 🙂
Sekretet e Natyrës,
Shëndeti dhe Bukuria juaj nën Përkëdhelinë e Natyrës …