S’keni me nevoje per trajtim estetik pasi Dermorolleri e sjell trajtimin ne shtepine tuaj…

#Dermoroller tek Sekretet e Natyres, specifike per zonen poshte syve, fytyren dhe strijat…

Cfare i ben Dermorolleri lekures tuaj???

Stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastines

Redukton:
– Rrudhat
– Shenjat e akneve
– Njollat e shkaktuar nga dielli
– Poret e hapura
– Strijat…

Perdorimi:

Pasi e keni lare fytyren ose zonen ku do te aplikoni derorollerin aplikojeni ate duke bere levizje paralele para-mbrapa per rreth 5-minuta, me pas aplikoni Kolagjen, vitamine E ose dhe ndonje vaj vegjetal si vaj  shege, rrushi, argani atj…

Ps: dermorolleri eshte vetem per perdorim vetiak, mos e ndani ate me askend dhe kijeni parasysh ta dezinfektoni para dhe pas perdorimit…

Sekretet e Natyres…

Shendeti dhe Bukuria Juaj Nen Perkedheline e Natyres