Si ti trajtojmë Problemet Shëndetësore duke pirë Çajra !!!

 

Konsumimi i përditshëm i çajrave është  traditë  e shumë  vendeve, por përveç shijes së  shijshme ata janë  të  mbushura me të  mira shëndetësore të  panumërta…

Më  poshtë  do t’ju tregojmë  si ti trajtoni problemet që  ju shfaq shëndeti juaj me anë  konsumimit të   çajrave:

  • Për trajtimin e Sinositit dhe Migrenës

Çaj Lavander

Çaj Jeshil me Ginger

  • Për trajtimin e Dhimbjes , Inflamacionit, kruarjes dhe squkjes

Çaj Kamomili

Çaj i Gonxhes së Trëndafilit

  • Për trajtimin e Ftomës dhe Gripit

Çaj Bliri

Çaj i Boronicës  së  Thatë

  • Për Problemet me Tretjen në  Stomak

Çaj  Mente

Çaj Limoni

  • Për Stresin, Ankthin dhe Pagjumësinë

Çaj Valeriana

Çaj Eukalipti

Çaj Temjani

  • Për Detiksifikimin e Mëlçisë

Çaj Gingeri

Çaj  Boronicë  e Kuqe

Çaj Shafrani

 

Sekretet e Natyrës

Shëndeti Juaj Nën Përkëdhelinë  e Natyrës