Shafrani i Indisë dhe Çaji Ginger

• Aktivizon mëlçinë tuaj
• Eleminon toksinat e trupit
• Rinovon qelizat e trupit
• Rrit imunitetin duke përmirësuar funksionin e mëlçisë
• Pastron gjakun
• Përmirëson qarkullimin në të gjithë trupin
Mëlçia është një nga organet më të rëndësishme në trup. Ajo kryen qindra e funksioneve, duke përfshirë përpunimin e vlerave që marrim nga ushqimi deti tek shpërndarja e proteinave në të gjithë trupin, kështu që është e domosdoshme mirëmbajtja e mëlqisë.Një mënyrë për të mbajtur mëlçinë të shëndetshme është nëpërmjet detoksifikimit
Caji me shafranin e Indisë është i njohur të jetë një nga detoksifikuesit më të lartë të mëlçisëPërbërësit për çaj me shafranin e Indisë

1. Shafran i Indisë

2. Çaj Ginger

3. Piper i zi

4. Kanellë

5. Qumësht me vaj kokosi

6. Mjaltë

PЁRGATITJA : Shtoni 2 lugë shafran të Indisë dhe 1 lugë çaji xhenxhefli ne ujin e zier , me pas shtoni 1/2 lugë çaji kanellë, 1/2 lugë çaji piper i zi, dhe 1 lugë çaji mjaltë.