Rosehip Oil

“Rosehip Oil ” , Vaji i Farave te Trendafilit,  i Presuar ne te Ftohte , 100% Pure vjen per ju nga Sekretet e Natyres. Besniku me i madh i rinise sone, tejet i rendesishem per kujdesin tone te perditshem ndaj lekures, mjafte  i pasur me vitaminat A, C dhe E si dhe me acide yndyror Omega -3, 9, 6 dhe Likopenin ( antioksidant i fuqishem dhe burim i pro-vitamines A )

Eshte nje nga vajrat me te absorbueshem nga lekura, dhe nuk te le aspak ndjesine e yndyres ne lekure.

Perfitimet e vajit te fares se trendafilit jane te panumerta, ne saj te pranise se madhe te Vitaminave qe permban ai ka nje efekt te madh antirrudhe duke luftuar plakjen dhe duke i dhene lekures SHENDET DHE BUKURI qe zgjasin…

Ka nje efekt te madh si antioksidante duke nxitur prodhimin e kolagjenit ne saj te vitaminave A dhe C.

Prania e vitamines A dhe acideve Omega permiresojne tonin, butesine dhe pigmentin e lekures suaj.

Eleminon aknet duke u aplikuar rregullisht ne zonen e akneve me nje masazh nga mollezat e gishterinjeve.

Heq shenjat ne lekure dhe redukton ne menyre te dukshme ekzemat e ndryshme .

Ka veti te theksuara :

Anti-histaminike

Anti-bakteriale

Anti-fungale

Aplikimi i perditshem i nje sasie te caktuar, rigjeneron qelizat, rrit elasticitetin dhe lemueshmerine e lekures si dhe eleminon rrudhat dhe shenjat ne lekuren tuaj ne menyre qe ju te dukeni gjithmon te reja dhe plote jete…

Shendeti dhe Bukuria juaj nen Perkedheline e Natyres …

Sekretet e Natyres