Receta për flokët me yndyrë :

Receta për flokët me yndyrë :

 

Vaj Katami

Xhel  Aloe Vera

Vaj Esencial  ( rozmarine, livando, mente )

 

Përzieni te gjithe perberesit dhe vendoseni ne shampon tuaj.

Pas larjes se flokeve me shampo, beni shplarjen me uthull molle ( 1 gote uje te perzier me 1 luge gjelle uthull molle )

 

 

Ne kete menyre ju do te keni floke me te shendetshme,  pa yndyre dhe  me shkelqim

 

Sekretet e Natyrës,
Shëndeti dhe Bukuria juaj nën Përkëdhelinë e Natyrës …

shampooarticlememe1