Pudra Ushqyese dhe Rigjeneruese e flokeve!!!

KENA NEUTRALE tani tek #Sekretet_e_Natyres 🙂

Kënaja Neutrale (pa ngjyre) ju jep shkëlqim , i forcon dhe rrit volumin e flokëve tuaj. Ajo është e njohur edhe për efektet e saj për pastruar skalpin e kokës nga yndyra ose zbokthi.
VETITË
• Kujdesi i duhur për flokët
• Forcon fibrat e flokëve
• Ideale për flokët e yndyrshem, zvogëlon sekretimin e sebum-it
• Ju jep shkëlqim dhe i ben me te bute floket tuaj
• Pastron skalpin e kokës
PERDORIMI
Para larjes se flokeve me shampo aplikoni (ne floke te thate) masen e pergatitur nga 2 luge kena neutrale dhe 1 filxhan caji te nxehte ose uje te nxehte,ku mund te hidhni edhe vajra te tjere. Masen perzijeni mire deri sa te formohet nje mase homogjene dhe lereni per 2 ore, pastaj aplikojeni ne floket tuaj dhe lereni per 2-3 ore, me pas lani floket tuaj me shampo . Ne kete menyre ju do te keni floke me te shendetshem dhe me me shume shkelqim.
Sekretet e Natyrës,
Bukuria Juaj nën Përkëdhelinë e Natyrës…