Xhel Aloe Vera

Hidratues universal

1,500L

Përshkim

Studimet tregojne se xheli i Aloe Veres ndihmon ne trajtimin e psoriasis.
Gjithashtu:
Hidraton lekuren e pastron lekuren
Trajton inflamacionin
Ushqen e rigjalleron fytyren

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

100ml

Dimensions 3.8 × 3.8 × 14.8 cm

Përfitimet dhe Këshilla

Zgjedhja ideale per lekuren dhe floket