Xhel Aloe Vera

Hidratues universal

350L

Përshkim

Studimet tregojne se xheli i Aloe Veres ndihmon ne trajtimin e psoriasis.
Gjithashtu:
Hidraton lekuren e pastron lekuren
Trajton inflamacionin
Ushqen e rigjalleron fytyren

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

20ml

Shipping Weight 49.12 g
Dimensions 3 × 3 × 8.5 cm

Përfitimet dhe Këshilla

  • Zgjedhja ideale per lekuren dhe floket.
  • Fillimisht lani e thani butesisht fytyren. Me pas aplikoni xhelin.