Vaji i Arres

L 2,500.00

Përshkim

Permban minerale, acide yndyrore te pangopura, Omega-6 dhe Omega-9.
Mbron enet e gjakut dhe ul rrezikun e semundjeve te zemres.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

250ml

Shipping Weight 0.60275 kg
Përmasa 5 × 5 × 25 cm

Përfitimet dhe Këshilla

  • Keshillohet marrja e 1-2 luge caji vaj arre ne dite.
  • Gjate masazhimit te lekures ndihmon ne largimin e njollave te saj.

General Enquiries

There are no enquiries yet.