Vaj Susami

L 1,800.00

Përshkim

  • Nuk permban kolesterol dhe eshte i dobishem per shendetin e zemres.
  • Eshte shume efektiv ne uljen e tensionit te larte te gjakut.
  • Vonon perparimin e semundjes se Alzheimer.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

250ml

Shipping Weight 0.32586 kg

Përfitimet dhe Këshilla

  • I pershtatshem vetem per perdorim ne te ftohte.
  • Keshillohet te merret nje luge caji vaj susam ne dite.

General Enquiries

There are no enquiries yet.