Vaj Lajthie

L 2,500.00

Përshkim

I pasur me Vitamine E.
Permban acide yndyrore , Omega-6 dhe Omega-3.
Eshte burim i pasur bimor i fitosterolit, i cili eshte i dobishem per shendetin mendor dhe per trajtimin e simptomave alergjike.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

250ml

Shipping Weight 0.32481 kg

Përfitimet dhe Këshilla

  • Keshillohet te merret 1-2 luge caji vaj lajthie ne dite.
  • Eshte nje shtrese e shkelqyer per garnitura, sallatera dhe vakte te ftohta.

General Enquiries

There are no enquiries yet.