Vaj Lajthie

L 1,600.00

Përshkim

I pasur me Vitamine E.
Permban acide yndyrore , Omega-6 dhe Omega-3.
Eshte burim i pasur bimor i fitosterolit, i cili eshte i dobishem per shendetin mendor dhe per trajtimin e simptomave alergjike.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

100ml

Shipping Weight 0.14884 kg
Përmasa 4.5 × 4.5 × 15.5 cm

Përfitimet dhe Këshilla

  • Keshillohet te merret 1-2 luge caji vaj lajthie ne dite.
  • Eshte nje shtrese e shkelqyer per garnitura, sallatera dhe vakte te ftohta.

General Enquiries

There are no enquiries yet.