Vaj Kokosi

L 1,700.00

Përshkim

KOnsiderohet si ‘super-ushqim’.  Permban zinxhir acidesh yndyrore qe rrisin metabolizmin dhe ndihmon djegien e kalorive te trupit.
Ndihmon ne permiresimin e tretjes dhe ne kete menyre, parandalon probleme te ndryshme te tretjes dhe stomakut.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

300ml

Shipping Weight 0.34924 kg
Përmasa 7 × 7 × 11.5 cm

Përfitimet dhe Këshilla

  • I pershtatshem ne perdorim te ftohte dhe ne te nxehte.
  • Eshte nje vaj gatimi qe mund te zevendesoje gjalpin.

General Enquiries

There are no enquiries yet.