Vaj Kokosi

L 900.00

Përshkim

Ka veti anti-mykotike, anti-bakteriale dhe antivirale.
Ushyqes i shkelqyer e sigurisht arome e mrekullueshme.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

100ml

Shipping Weight 0.5922 kg
Përmasa 7.3 × 7.3 × 6.5 cm

Përfitimet dhe Këshilla

Gjithashtu mund te perdoret per te pastruar make up-in.

General Enquiries

There are no enquiries yet.