Vaj i Trendafilit te Eger

L 1,000.00

Përshkim

Lehtesisht i depertueshem nga lekura. I pasur me vitamina dhe antioksidante, ky vaj ushqen lekuren dhe ndihmon ne parandalimin e rrudhave. Fuqite e tij sheruese vijne nga formula e tij kimike e cila eshte unike.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

20ml

Shipping Weight 0.14769 kg
Përmasa 3 × 3 × 8 cm

Përfitimet dhe Këshilla

  • Lani dhe thani fytyren.
  • Aplikojeni ne lekure e masazhojeni ate butesisht.

General Enquiries

There are no enquiries yet.