Vaj i Fares se Zeze

L 400.00

Përshkim

  • Fuqizon rezistencen e trupit duke forcuar sistemin imunitar dhe shendetin mendor.
  • Sherben si qetesues natyral ne trajtimin e crregullimeve nervore.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

20ml

Shipping Weight 0.15 kg
Përmasa 3 × 3 × 8.5 cm

Përfitimet dhe Këshilla

  • Keshillohet te merret 1-2 luge caji vaj fare e zeze ne dite.
  • I pershtatshem per masazh te lekures, flokeve dhe skalpit.

General Enquiries

There are no enquiries yet.