Vaj i Fares se Zeze

1,000L

Përshkim

  • Fuqizon rezistencen e trupit duke forcuar sistemin imunitar dhe shendetin mendor.
  • Sherben si qetesues natyral ne trajtimin e crregullimeve nervore.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

100ml

Shipping Weight 228.32 g
Dimensions 4.5 × 4.5 × 16.5 cm

Përfitimet dhe Këshilla

  • Keshillohet te merret 1-2 luge caji vaj fare e zeze ne dite.
  • I pershtatshem per masazh te lekures, flokeve dhe skalpit.