Vaj i Farave te Sheges

2,700L

Përshkim

  • Permban nje nivel te larte te acidit Punicik, i cili eshte unik ne familjen e sheges e eshte mbrojtes kunder semundjeve kardiovaskulare.
  • Ndihmon ne reduktimin e niveleve te lipideve ne melci.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

250ml

Dimensions 5 × 5 × 25 cm

Përfitimet dhe Këshilla

  • I pershtatshem per perdorim vetem ne te ftohte.
  • Keshillohet te merret 1-2 luge caji vaj ne dite.
  • Ushqen lekuren dhe lufton kunder rrudhave kur perdoret si vaj masazhues.