Vaj i Farave te Sheges

600L

Përshkim

Ky vaj deperton thellesisht ne lekure dhe e ushqen ate.
Shume i pershtatshem per lekura sensitive e te thata pasi mundeson lemueshmeri e zbutje.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

20ml

Shipping Weight 47.54 g
Dimensions 3 × 3 × 8.5 cm

Përfitimet dhe Këshilla

  • Nxit prodhimin e kolagjenit.
  • Ushqen lekuren dhe lufton kunder rrudhave kur perdoret si vaj masazhues.