Vaj i Farave te Kungullit

2,200L

Përshkim

  • Mund te aplikohet direkt ne lekure dhe floke pasi deperton lehtesisht.
  • Perdoret per trajtimin e renies se flokeve.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

100ml

Shipping Weight 232.52 g
Dimensions 4.5 × 4.5 × 16.5 cm

Përfitimet dhe Këshilla

  • Keshillohet te merret nje luge caji vaj fare kungulli ne dite.
  • Aplikojeni direkt ne skalp, duke e masazhuar lehtesisht.