Vaj Esencial Mente

Arome e mrekullueshme dhe qindra vlera.

800L

Përshkim

Perfitoni vlerat e mrekullueshme te mentes. Duke filluar nga aroma freskuese deri tek efekti anti-stres.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

8ml

Shipping Weight 37.92 g
Dimensions 2.5 × 2.5 × 7.5 cm

Përfitimet dhe Këshilla

  • Aromatizues i shkelqyer.
  • Aplikoni 2-3 pika vaj  ne kraharor.