Vaj Esencial Manderine

1,300L

Përshkim

Fale acideve te ngopura dhe vitaminave,  ky vaj mund te perdoret lehtesisht si antioksidant dhe anti-rrudhe efektiv. Nje nga zgjedhjet me te mira per kujdesin ndaj lekures, pasi ndihmon gjithashtu ne parandalimin e akneve dhe infeksioneve te lekures.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

10ml

Shipping Weight 38.58 g
Dimensions 2.4 × 2.4 × 6.8 cm

Përfitimet dhe Këshilla

Mund te perdoret per prodhimin e parfumeve dhe kremerave. Gjithashtu perdoret per aromaterapi.