Vaj Bajame

  • Keshillohet te merret 1-2 luge caji vaj bajamesh ne dite.
  • Lufton daljen e rrudhave kur perdoret ne zonen e rratheve te syve.

L 2,300.00

Përshkim

  • Ushqen dhe rigjeneron lekuren duke zbehur shenjat e mbetura nga operacionet apo humbjet e peshes.
  • I jep lekures nje pamje te gjalle e te bute.
  • Permireson qarkullimin e gjakut.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

250ml

Shipping Weight 0.50011 kg
Përmasa 5 × 5 × 25 cm

Përfitimet dhe Këshilla

General Enquiries

There are no enquiries yet.