Vaj Argani

Cilesia me e mire nga Maroku

L 1,300.00

Përshkim

Ushqen lekuren, jep elasticitet dhe vonon shfaqjen e rrudhave.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

30ml

Shipping Weight 0.22057 kg
Përmasa 3.5 × 3.5 × 10.5 cm

Përfitimet dhe Këshilla

I pasur me Vitamine E

General Enquiries

There are no enquiries yet.