WitchHazel Tonic

L 1,300.00

Përshkim

I pasur me vlera, Whitchhazel duhet te jete nder te paret ne listen e prdoukteve te kujdesit te lekures. Per shekuj me rradhe eshte perdorur per vetite e tij qetesuese e kurative.

 

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

100ml

Shipping Weight 0.32635 kg
Përmasa 4.5 × 3.5 × 15 cm

Përfitimet dhe Këshilla

Ul enjtjet dhe lufton infeksionet

General Enquiries

There are no enquiries yet.