Acne Off Tonic

Hapi i dyte per fytyre pa akne

L 1,000.00

Përshkim

Produkt artizanal i formuluar nga farmaciste Eriona, përgatitur me përbërës 100% natyral. I përgatitur me rreth 13 lloje bimësh kurative ku ndër to përmendim: Vajin e Livandos, Vajin Tea Tree, Vajin e Rozmarines etj, kjo përbërje siguron zvogëlimin e poreve të fytyrës dhe balancon nivelin e pH në lëkurë, duke krijuar kështu një shtresë mbrojtëse. Me anë të fromulës së tij unike, ky tonik arrin të depërtojë në lëkurë, duke mundësuar kështu pastrimin deri në thellësi. Përdorimi i tonikut perpara se të vendosni produkte të tjera në lëkurë, siguron që këto produkte të përthithen më mirë. Formula e tij është shumë delikate për fytyrën tuaj dhe redukton irritimin.

Kujdes: Nëse keni alergji nga ndonjë përbërës i kremit ose shfaqni alergji pas perdorimit, ju lutemi ndërpriteni përdorimin e këtij produkti!

Përbërës tërësisht natyral

Artisan Formula

Juniper Essential Oil, Tea Tree Oil, Vaj Esencial Lemongras, Vaj Esencial Olibanium, Witchhazel

Volumi

100ml

Shipping Weight 0.32352 kg
Përmasa 3.9 × 3.9 × 15 cm

Përfitimet dhe Këshilla

Përdorimi:
  • Lajmë fytyrën me ujë vakët, duke aplikuar larësin (në rekomandojmë larësin Acne Off).
  • Thajmë fytyrën dhe në një tampon/pambuk sprucojme tonikun (ne rekomandojmë Acne Off Tonic), dhe më pas pastrojmë fytyren me të. Nuk është e nevojshme të shpëlahet fytyra nese aplikoni Toniku Acne Off.
Më pas vendosim kremin Acne Off, duke e masazhuar lehtë në fytytrë.

General Enquiries

There are no enquiries yet.