Snail Cream

Parandalon plakjen e parakohshme te lekures suaj

6,400L

Përshkim

Kremi me ekstrakt kermilli permban antioksidante me ane te te cileve ngadaleson procesin e plakjes. Faktor kyc eshte edhe permbajtja proteinike e jarges se kermillit e cila i mundeson lekures suaj te duket me e re, me e tonifikuar dhe me e shendetshme.

Përbërës tërësisht natyral

Artisan Formula

Aloe Vera, Ekstrakt Kalendula, Ekstrakt Kermilli, Kokos, Vaj Esencial Livando

Volumi

30ml

Shipping Weight 127.62 g
Dimensions 5.5 × 5.5 × 4.7 cm

Përfitimet dhe Këshilla

  • Hidraton
  • Mbron nga rrezet UV
  • Permireson elasticitetin e lekures
  • Jep efekt natyral lifting
  • Tonifikon lekuren

Reviews

Opinione

Nuk ka asnjë opinion.

Reviews

Ji i pari të japësh vlerësimin për “Snail Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *