Sir Hair Cream

Per floke te shendetshem

1,500L

Përshkim

Ky krem ju jep nje shkelqim natyral, e do t’i beje floket tuaj te duken me te shendetshem. Me ane te perberesve te tij natyrale, jep butesine qe deshironi.

Përbërës tërësisht natyral

Artisan Formula

Aloe Vera, Vaj Esencial Rozmarine, Vaj Fare e Zeze, Vaj Kokosi, Vaj Lajthie

Shipping Weight 159.28 g
Dimensions 6 × 6 × 4.5 cm

Përfitimet dhe Këshilla

Mund te perdoret per mjekrren gjithashtu.