Shea Butter

1,700L

Përshkim

Ndihmon ne ushqyerjen dhe zbutjen e lekures se thate. Gjalpi Shea ka perberes qe ndihmojne ne reduktimin e enjtjes se lekures. Ndihmon ne reduktimin e ekzemes.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

200ml

Përfitimet dhe Këshilla

Aplikojeni kete produkt 1-2 here ne dite