Shea Butter

L 1,000.00

Përshkim

Ndihmon ne ushqyerjen dhe zbutjen e lekures se thate. Gjalpi Shea ka perberes qe ndihmojne ne reduktimin e enjtjes se lekures. Ndihmon ne reduktimin e ekzemes.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

100ml

Shipping Weight 0.1394 kg
Përmasa 5.5 × 5.5 × 6 cm

Përfitimet dhe Këshilla

General Enquiries

There are no enquiries yet.