Shampo Natyrale | Limon-Rozmarine |

Shampo 100% Natyrale per nje balance te shkelqyer

1,300L

Përshkim

Nese keni floke te yndyrshem, kjo shampo eshte zgjidhja ideale. Kombinimi Limon-Rozmarine, ben balancimin e duhur te yndyres ne skalp.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

125ml

Formulë Artizanale

Ekstrakt Limoni, Vaj Esencial Rozmarine

Shipping Weight 161.79 g
Dimensions 4.5 × 3 × 15 cm

Përfitimet dhe Këshilla