Sfungjer Loofah

Pasterti dhe delikatese

400L

Përshkim

Frut i thare i bimes Loofah, ky sfungjer eshte perfekt per pastrimin e lekures suaj, pa e demtuar ate.
Stimulon qarkullimin e gjakut duke rritur perthithjen e ushqyerjes nga lekura.

Përfitimet dhe Këshilla

Largon qelizat e vdekura pa demtuar lekuren tuaj.

Reviews

Opinione

Nuk ka asnjë opinion.

Reviews

Ji i pari të japësh vlerësimin për “Sfungjer Loofah”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *