Serumi Lady

Serum unik antirrudhe

1,000L

Përshkim

Hidratues potencial i fytyres suaj.
Perberesit e ketij serumi permbajne antioksidante te fuqishem qe vonojne plakjen e lekures dhe ndihmojne ne rigjenerimin e saj.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

8ml

Formulë Artizanale

Vaj Esencial Livando, Vaj i Farave te Sheges, Vaj Jojoba, Vitamin E

Shipping Weight 32.12 g
Dimensions 2.5 × 2.5 × 7.5 cm

Përfitimet dhe Këshilla

Aplikoni serumin  dhe me pas masazhoni butesisht fytyren.