Nipple Cream

I sigurt per ju e per beben tuaj

1,500L

Përshkim

Kremi teresisht natyral i dedikuar nenave. I jep fund plageve te majave te gjinjve. Gjithashtu i sigurt dhe i pershtatshem per bebet.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

20gr

Dimensions 4.5 × 4.5 × 4 cm

Përfitimet dhe Këshilla

1. No lanolin 2. No beewax  
  • Lyhet koka e gjirit pas cdo gjidhenie
  • Nuk ka nevoje te largohet kremi para gjidhenies
  • Kremi nuk demton beben
Per efekt maksimal, keshillohet te perdoret qe ne momentin e pare te gjidhenies.

Reviews

Opinione

Nuk ka asnjë opinion.

Reviews

Ji i pari të japësh vlerësimin për “Nipple Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *