| Lip Balm | Zbutes Buzesh – Mente

100% Natyral, per buze plot jete e gjalleri

500L

Përshkim

Zbutesi i buzeve ka veti shume te mire mbrojtese ndaj ndryshimeve te temperaturave. Gjithashtu rigjeneron buzet tuaja, duke ju rikthyer butesine e munguar prej kohesh.

Përbërës tërësisht natyral

Formulë Artizanale

Mente, Shea Butter, Vaj i Farave te Sheges, Vaj i Fares se Kajsise, Vaj Susami

Shipping Weight 10.73 g
Dimensions 1.6 × 1.6 × 6.5 cm

Përfitimet dhe Këshilla

Aplikojeni kete produkt sa here te deshironi