Lady Facewash

Pasterti dhe butesi maksimale

L 1,300.00

Përshkim

Lady Facewash është një produkt artizanal i formuluar nga farmaciste Eriona, i përgatitur me përbërës 100% natyral. Ky larës siguron pastrimin në thellesi të çdo tipi lëkure. Kombinimi i detajuar i gjashtë llojeve të bimëve, e mban lëkurën e pastër dhe të hidratuar, duke mos lenë ndjesinë e lëkurës së thatë pas përdorimit. Përbërja natyrale e lë fytyrën tuaj të butë dhe e ushqen atë me vetitë e saj.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

100ml

Formulë Artizanale

Aqua (purified water), Decyl glucoside (gentle foaming surfacant derived from sugar), Geranium Essential Oil, Glycerin (vegetable glycerin), Lauryl glucoside (surfactant thckening soft sugar derivative), Lavander Essential Oil, Leuconostoc/radish ferment filtrate (natural preservative), Lippia Citriodora leaf water* (hydrosol verbena BIO), Rosa damascena flower water* (damask rode hydrosol BIO), Sodium cocoamphoacetate (mild cleansing surfacant derived from coconut oil), Tilia vulgaris water* (linden hydrosol BIO)

Shipping Weight 0.24966 kg
Përmasa 3.8 × 3.8 × 14.9 cm

Përfitimet dhe Këshilla

  • Pastrohet lëkura e fytyrës me laresin, duke e shkumuar atë.
  • Këshillohet të përdoret 2-3 herë në ditë.

Reviews

Opinione

Nuk ka asnjë opinion.

Reviews

Ji i pari të japësh vlerësimin për “Lady Facewash”

General Enquiries

There are no enquiries yet.