Lady Face Scrub

Pilling 100% Natyral

800L

Përshkim

Pastron thellesisht lekuren tuaj duke hequr qelizat e vdekura te saj.
I jep fytyres butesi e shkelqim.

Përbërës tërësisht natyral

Artisan Formula

Kokos, Shafran, Vaj Susami

Volumi

40gr

Shipping Weight 154.42 g
Dimensions 6 × 6 × 4.5 cm

Përfitimet dhe Këshilla

  • Pasi te lani fytyren, merrni pak nga masa e scrub dhe masazhojeni butesisht ne fytyre per 2 minuta.
  • Lereni te aplikuar ne fytyre per 5 minuta.
  • Rekomandohet te perdoret 1-2 here ne jave.