Lady Cream for Day

Formule unike per lekure te bute e te lemuar

5,500L

Përshkim

Formule unike anti-rrudhe. Asnje kimikat, per nje lekure te lemuar si petal trendafili. Ky krem rrit elasticitetin e lekures dhe e ushqen ate me vlerat e cdo produkti te tij.

Përbërës tërësisht natyral

Formulë Artizanale

Koenzime Q10, Kolagjen, Rose Water, Vaj i Farave te Sheges, Vitamin E

Volumi

30gr

Dimensions 5.5 × 5.5 × 4.7 cm

Përfitimet dhe Këshilla

Fillimisht lani fytyren e fshijeni butesisht. Aplikoni kremin ne te gjithe siperfaqen e saj.