Healthy Hair Mask

L 2,500.00

Përshkim

100% Natyrale, kjo eshte maska ideale per floket tuaj.  Kombinim i detajuar i 21 vajerave organike e esenciale. Trajton renien e flokut dhe problemet me skalpin.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

100ml

Shipping Weight 0.24447 kg
Përmasa 4.5 × 3.5 × 15.5 cm

Përfitimet dhe Këshilla

Aplikoni masken ne rrenjet e flokeve. Mbajeni per 30-60 minuta. Lajini floket si normalisht.

General Enquiries

There are no enquiries yet.