Healthy Hair Cream

Zgjidhja ideale per ushqyerjen dhe mbrojtjen e flokeve tuaj

1,500L

Përshkim

Ushqen, zbut dhe shkelqen floket tuaj.
Kjo formule autentike do t’ju ndihmoje ne parandalimin e renies se flokeve dhe i mbron nga demet e  rrezeve UV.

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

50ml

Formulë Artizanale

Vaj Esencial Livando, Vaj Esencial Rozmarine, Vaj i Fares se Zeze, Vaj Kokosi, Vaj Lajthie

Shipping Weight 159.79 g
Dimensions 6 × 6 × 4.5 cm

Përfitimet dhe Këshilla

Lajini floket e me pas aplikoni kremin.