Gjalp Kakao

L 500.00

Përshkim

Ushqyerja ideale per lekuren tuaj. Jepini lekures suaj aromen e mrekullueshme te kakaos.

Përbërës tërësisht natyral

Shipping Weight 0.25 kg

Përfitimet dhe Këshilla

General Enquiries

There are no enquiries yet.