-25%

Buzz Off Spray

Barriere mbrojtese 100% Natyrale

800L 600L

Përshkim

Mbani larg mushkonjat e pickimet e tyre shqetesuese. Ky spray eshte nje barriere e vertete mbrojtese. Mbi te gjitha, asnje kimikat ne lekuren tuaj!

Përbërës tërësisht natyral

Volumi

100ml

Shipping Weight 128.45 g
Dimensions 4.5 × 3.5 × 15 cm

Përfitimet dhe Këshilla

Reviews

Opinione

Nuk ka asnjë opinion.

Reviews

Ji i pari të japësh vlerësimin për “Buzz Off Spray”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *