Buzz Off Balm

L 500.00

Përshkim

Nese keni harruar te aplikoni Buzz Off Spray, ky balm eshte zgjidhja e duhur. Aplikojeni ne lekure, dhimbja e kruarjet do t’ju largohen menjehere. Lekura juaj do te jete e shendetshme dhe e fresket si me pare.

Përbërës tërësisht natyral

Artisan Formula

Ekstrakt Livando, Eukalipt, Vaj Esencial Paculi

Shipping Weight 0.11079 kg
Përmasa 1.5 × 1.5 × 6.5 cm

Përfitimet dhe Këshilla

Reviews

Opinione

Nuk ka asnjë opinion.

Reviews

Ji i pari të japësh vlerësimin për “Buzz Off Balm”

General Enquiries

There are no enquiries yet.