Beauty Night Cream

Posacerisht per lekurat e thata e sensitive.

2,500L

Përshkim

Pjese e Setit My Beauty, ky krem hidraton dhe ushqen lekuren tuaj gjate nates.

Përbërës tërësisht natyral

Formulë Artizanale

Aloe Vera, Rose Water, Vaj Esencial Livando, Vaj i Farave te Sheges, Vitamin E

Volumi

20gr

Shipping Weight 73.11 g
Dimensions 4.7 × 4.7 × 3.5 cm

Përfitimet dhe Këshilla

Fillimisht lani fytyren e me pas aplikoni butesisht kremin ne te gjithe siperfaqen e saj.