-34%

Baby Oil

1,500L 1,000L

Përshkim

Nje perzierje vajerash te perzgjedhur me shume kujdes.
Ky produkt eshte zgjedhja ideale per te ushqyer e mbrojtur lekuren delikate te bebit.

Përbërës tërësisht natyral

Artisan Formula

Vaj Esencial Livando, Vaj Kalendula, Vaj Kamomili, Vaj Susami

Volumi

100ml

Shipping Weight 129.79 g
Dimensions 4.5 × 3.5 × 15.5 cm

Përfitimet dhe Këshilla

Perdoreni kete produkt pas cdo dushi.

Reviews

Opinione

Nuk ka asnjë opinion.

Reviews

Ji i pari të japësh vlerësimin për “Baby Oil”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *