Baby Natural Shampoo

L 1,500.00

Përshkim

Baby Natural Shampoo është një produkt artizanal i formuluar nga farmaciste Eriona dhe i përgatitur me përbërës 100% natyral. Me anë të përzierjes së saj unike midis vajrave esenciale dhe ekstrakteve bimore, kjo shampo siguron që lëkura e bebit tuaj të jetë gjithmonë e butë dhe e mbrojtur. Kombinim natyral për përkujdesjen e lëkurës së bebes tuja.

 

Kujdes: Nësë keni alergji prej ndonjë përbërësi të këtij produkti, ose shfaqni alergji pas përdorimit, ju lutem ndërpriteni përdorimin e këtij produkti!

Përbërës tërësisht natyral

Artisan Formula

Aqua (purified water), arginine (natural amino acid), Babassuamidopropyl betaine (mild surfactant derived from babassu butter), Chamomile Extracts, Coco glucoside (co-surfactant derived from sweet coconut oil), Glycerin (vegetable glycerin), glyceryl caprylate (natural preservative), glyceryl oleate (mild co-surfactant and replenishing derived from coconut oil agent), Inulin (natural conditioning agent), Lactic acid (pH adjuster), Lauryl glucoside (surfactant derived sugar sweet thickener), Lavander Essential Oil, Sodium anisate (natural preservative), Sodium cocoamphoacetat E (mild cleansing surfactant derived from coconut oil), Sodium cocoyl glutamate (mild cleansing surfactant derived from coconut oil), Sodium lauryl glucose carboxylate (mild detergent surfactant derived from coconut oil), Sodium levulinate (natural preservative), Sodium PCA (antistatic active), Tilia vulgaris water* (linden hydrolat BIO)

Volumi

100ml

Shipping Weight 0.22885 kg
Përmasa 3.8 × 3.8 × 14.9 cm

Përfitimet dhe Këshilla

Përdoreni në çdo larje të bebit tuaj.

General Enquiries

There are no enquiries yet.